Search
Close this search box.

Velvary rozstřílely českolipský Arsenal 5:2

Fotbalové Velvary si výhrou nad českolipským Arsenalem poměru 5:2 upevnily postavení na první příčce. O své výhře ale rozhodly až po změně stran, kdy daly v poměrně rychlém sledu tři branky. Trenér Pavel Janeček byl po první části rozčarovaný.

„Po utkání v Úvalech jsme si mysleli, že to půjde samo. Šli jsem si zahrát fotbal, zatímco Lípa hrála o život,“ řekl s tím, že skóre otevřeli z kontru hosté vzápětí potom, co Velvarští nevyužili tutovku. Slovan ale stav otočil a další jeho uspokojení Severočeši potrestali po rohovém kopu druhým zásahem Frömmela.

Po malé bouřce ve velvarské kabině a také díky prostřídaní se po obrátce obraz hry změnil. Domácí záhy nastříleli tři branky, přičemž hattrick dokončil krajní záložník Kalaš. Sympatický soupeř už si nic nevytvořil a zápas dohrál na pokraji fyzických sil. „Za druhý poločas pochvala. Jen jsme mohli dát ještě víc gólů,“ uzavřel Janeček.

Slovan Velvary – Arsenal Česká Lípa 5:2 (2:2)

Branky: 25., 52., 65. Kalaš, 34. Obrtlík, 60. Müller – 16., 42. Frömmel.
Velvary: Měsíček – Šalda, Obrtlík, Ludvík (66. Vašut), Chrobák (77. Stýblo) – Mucha (46. Nosek) – Budějský, Tenkl, Holub, Kalaš – Müller (72. Křtěn).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient