Velvary rozstřílely českolipský Arsenal 5:2

Fotbalové Velvary si výhrou nad českolipským Arsenalem poměru 5:2 upevnily postavení na první příčce. O své výhře ale rozhodly až po změně stran, kdy daly v poměrně rychlém sledu tři branky. Trenér Pavel Janeček byl po první části rozčarovaný.

„Po utkání v Úvalech jsme si mysleli, že to půjde samo. Šli jsem si zahrát fotbal, zatímco Lípa hrála o život,“ řekl s tím, že skóre otevřeli z kontru hosté vzápětí potom, co Velvarští nevyužili tutovku. Slovan ale stav otočil a další jeho uspokojení Severočeši potrestali po rohovém kopu druhým zásahem Frömmela.

Po malé bouřce ve velvarské kabině a také díky prostřídaní se po obrátce obraz hry změnil. Domácí záhy nastříleli tři branky, přičemž hattrick dokončil krajní záložník Kalaš. Sympatický soupeř už si nic nevytvořil a zápas dohrál na pokraji fyzických sil. „Za druhý poločas pochvala. Jen jsme mohli dát ještě víc gólů,“ uzavřel Janeček.

Slovan Velvary – Arsenal Česká Lípa 5:2 (2:2)

Branky: 25., 52., 65. Kalaš, 34. Obrtlík, 60. Müller – 16., 42. Frömmel.
Velvary: Měsíček – Šalda, Obrtlík, Ludvík (66. Vašut), Chrobák (77. Stýblo) – Mucha (46. Nosek) – Budějský, Tenkl, Holub, Kalaš – Müller (72. Křtěn).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak