Velvary proti Motorletu prohrály až po penaltách

Utkání bylo v druhém poločase na půl hodiny přerušené. Po srážce hlavami zůstal ležet v bezvědomí na trávníku záložník hostů Vít Pavlíček, pro nějž nakonec přijela záchranka a odvezla ho do Motole.vPodle posledních informací je mladý fotbalista ve stabilizovaném stavu. CT vyšetření dopadlo dobře. „Měl zapadlý jazyk a v podstatě všichni jsme pomáhali, aby vůbec přežil,“ uvedl velvarský brankář Jiří Měsíček.

Podle jeho slov odehráli špatnou první půli, až v posledních pěti deseti minutách začali víc běhat a napadat.vDefinitivně se probrali po zmíněném kritickém momentu. „Od té chvíle jsme začali po hřišti jezdit. Trenér řekl jasně, že hrajeme za Víťu,“ uvedl Měsíček s tím, že v druhé půli měli šance také oni.vUtkání mohl rozhodnout čtvrt hodiny před koncem kratičký úsek. Na jedné straně uchránila Velvary od pohromy tyč, vzápětí na druhé spálil tutovku Chrobák.

V penaltovém rozstřelu Pražané ani jednou nezaváhali. „Byl to den, kdy jsem chodil na jinou stranu,“ posteskl si Měsíček. Jediným neúspěšným exekutorem byl Budějský.

FK Motorlet Praha – TJ Slovan Velvary 1:0 (0:0) Pen: 5:3

Velvary: Měsíček – Šalda, Obrtlík, Ludvík, Chrobák – Stýblo (96. Tenkl), Holub, Budějský, Pavliček (70. Křtěn) – Müller – Vašut.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.