Search
Close this search box.

Velvary přivítají účastníky veřejné cyklotour „Na kole dětem“

Sportovní projekt na podporu onkologicky nemocných dětí pokračuje i v roce 2018, je to již 9.ročník! Start byl 30.května v Ostravě a cíl 10. etapy je naplánován na 9.června v Domažlicích.

Sedmá etapa ve středu 6.června bude mít zastavení i ve městě Velvary a zúčastní se jí aktivně žáci i učitelé Základní školy Velvary i někteří zaměstnanci úřadu v čele se starostou města. Start je v Brandýse nad Labem a příjezd od Roudnice je ve Velvarech očekáván mezi 14-14.30 hodin na náměstí. V pedálech by měli mít témeř 80 km. Cíl této etapy je kolem 17.15 hodin v Družci na Kladensku.

Vedoucím pelotonu by měl být tradičně Josef Zimovčák na historickém kole a jízdy se zúčastňují i některé známé osobnosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient