Velvarští fotbalisté přivezly z Ostré důležité tři body

Lídr fotbalové divize Slovan Velvary má po víkendu na čele tabulky náskok už osm bodů! Zvládl i těžký šťouch na hřišti Ostré, kde zvítězil 2:1. „Byl to náš nejlepší zápas sezony. Hráli jsme dobře a odjíždím velice spokojený s hrou i výsledkem,“ prohlásil trenér hostů Pavel Janeček a pochvaloval si, že jeho svěřenci byli rychlí a dobře kombinovali. „Také trenér domácích Kafka nás pochválil,“ doplnil kouč.

Velvary poslal do vedení po rohovém kopu ránou z první k tyči kanonýr Müller. Soupeř vyrovnal šťastným gólem. Po nepovedeném přímém kopu se dostal míč za obranu, odkud ho poslal do sítě Matysík. Radost Ostré trvala deset minut, než byl ve vápně faulovaný Pavlíček a z nařízeného pokutového kopu kapitán Obrtlík rozhodl. Janeček mínil, že utkání mělo fotbalovou kvalitu z obou stran. „Možná proto se nám hrálo tak dobře, protože také chtěli hrát fotbal,“ uzavřel Janeček.

Sportovní sdružení Ostrá – TJ Slovan Velvary 1:2 (0:0)

Velvary: Měsíček – Šalda, Obrtlík, Ludvík, Nosek – Kalaš (90. Mucha), Tenkl, Budějský, Chrobák (78. Stýblo) – Pavlíček (86. Křtěn) – Müller (92. Holub).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak