Velvarští fotbalisté mají již osmibodový náskok

Velvarští fotbalisté skvěle bojují v čele tabulky B divizní soutěže. Ve 24.kole zvítězili na hřišti silné Ostré a náskok v čele tabulky zvýšili již na 8 bodů.

Sportovní sdružení Ostrá – TJ Slovan Velvary 1:2 (0:0)
Branky: Müller a Obrtlík z penalty. Zápas sledovalo 220 diváků. Čelo tabulky : 1. Velvary 58 bodů, 2. Český Brod 50, 3.Hostouň 49 bodů. Příští zápas v sobotu 12.května doma od 17 hodin s FC Nový Bor.

Okresní přebor Kladenska:

Rezerva nezvládla domácí zápas 19.kola s Velkým Přítočnem a vysoko prohrála.

TJ Slovan Velvary B – SK Velké Přítočno 2:5 (1:2)
Branky Mikš a Malík. Utkání sledovalo 30 diváků, v tabulce 8.místo s 27 body. Příštím zápasem je v úterý 8.května od 17 hodin doma dohrávka 14.kola s Novo Kladno a v sobotu 12.května od 17 hodin zápas 21.kola na hřišti SK Družec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak