Search
Close this search box.

Velká tragédie na Ústecku. Při požáru chatky zahynul 13letý chlapec

V Ústeckém kraji se dnes stala velká tragédie. Při požáru chatky zde zahynul 13letý chlapec, o dva roky starší hoch je vážně zraněn.

V noci z pátka na sobotu začala v Habrovanech na Ústecku hořet chatka. Jako první se k požáru dostali dobrovolní hasiči ze sousední obce Řehlovice. Následně dorazili i profesionální hasiči, podniková jednotka hasičů a další dobrovolná jednotka. Poměrně rychle se jim povedlo oheň dostat pod kontrolu, přesto chatku už se nepodařilo zachránit. Uvnitř budovy byli dva teenageři, jeden zemřel, druhý byl s vážnými popáleninami převezen na popáleninové centrum do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

„Při požáru došlo k úmrtí třináctiletého chlapce, patnáctiletý byl s vážnými popáleninami převezený do nemocnice. Příčiny a okolnosti požáru se dál prošetřují,” uvedla mluvčí ústecké krajské policie Šárka Poláčková. Vzhledem k věku oběti nechce policie více případ komentovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient