Search
Close this search box.

Vedení Ústí schválilo granty ve výši 200 tisíc Kč

Rada města schválila „Dotační program na poskytování grantů pro oblast životního prostředí a environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty“ v celkové výši 200 tisíc korun.

Jedná se o finanční prostředky určené na úhradu akcí a aktivit pořádaných školami a školskými zařízeními a dále pak neziskovými organizacemi v oblasti ochrany životního prostředí, zejména ochrany ovzduší. Finanční prostředky budou sloužit především jako podpora environmentální výchovy obyvatel. Žadatel může podat maximálně 1 žádost na příslušný kalendářní rok. Maximální výše grantu činí 20 tis. Kč. Grant je možné poskytnout až do výše 100 % celkových rozpočtových nákladů.

Jednotlivé žádosti budou posuzovány dle hodnoticích kritérií. Na základě vyhodnocení podaných žádostí bude sestaveno pořadí projektů dle dosažených bodů. Komise pro životní prostředí na základě sestaveného pořadí projektů doporučí radě města, které projekty by měly být podpořeny a to dle nejvyššího počtu bodů v rámci provedeného hodnocení stanovených kritérií, a to do vyčerpání celé finanční částky 200.000 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient