Search
Close this search box.

Vedení Náchoda a Městské policie předávali ocenění strážníkům

V pátek 23. března 2017 odpoledne se v obřadní síni náchodské radnice sešli představitelé města Náchoda – starosta Jan Birke a místostarosta Jan Čtvrtečka společně s velitelem Městské policie Náchod Petrem Valicou a jeho zástupcem Miroslavem Horákem, aby společně za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána poděkovali panu Václavu Zvoníčkovi za jeho dlouholetou službu u Městské policie Náchod.

Václav Zvoníček pracoval od roku 1994 jako strážník a následně jako operátor městského kamerového systému. K utváření dobrého jména Městské policie Náchod přispíval především svou pracovitostí, způsobem jednání a komunikace s oznamovateli, ale i ochotou a snahou pomoci. Svým přístupem k plnění pracovních povinností dával v posledních letech příklad mladým a méně zkušeným kolegům.

V loňském roce mu bohužel zdravotní stav nedovolil pokračovat v zaměstnání a nemohl tak ani převzít toto ocenění z rukou starosty během slavnostního ceremoniálu v září 2017.

„Václav Zvoníček pracoval u městské policie více než dvacet let. Byl skvělým strážníkem a kolegou. Je mi ctí předat mu dnes toto ocenění. Za jeho obětavou práci pro město a jeho občany mu patří velké poděkování,“ uvedl starosta Jan Birke.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient