Vedení města popřálo panu Timkoviči k významnému životnímu jubileu

Dne 21. března 2018 oslavil pamětník bojové cesty československých východních jednotek od Buzuluku pan Vasil Timkovič 95. narozeniny. Při této příležitosti byl pan Timkovič přijat starostou města panem Jaroslavem Zedníkem a místostarostkou Ing. Jaromírou Žáčkovou na českotřebovské radnici. Ti mu jménem vedení města poblahopřáli k jeho životnímu jubileu a popřáli mu mnoho zdraví a elánu do dalších let.

Setkání se zúčastnili též zástupci Československé obce legionářské z Ústí nad Orlicí, Chrudimi a Prahy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak