Search
Close this search box.

Vedení Kroměříže popřálo k Vánocům seniorům i zdravotně postiženým

Představitelé kroměřížské radnice v tomto týdnu navštívili klienty v jednotlivých zařízeních, která spravují Sociální služby města Kroměříže. Starosta Jaroslav Němec a místostarostové Daniela Hebnarová, Vít Peštuka, Vratislav Krejčíř a Karel Holík se vydali do Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka, Domova se zvláštním režimem Strom života a do domovů pro seniory U Moravy, Vážany a U Kašny.

Klientům domovů spolu s dětmi z kroměřížských mateřských škol popřáli v klidu a spokojenosti prožité vánoční svátky, pevné zdraví a dobrou náladu do nového roku a předali jim drobný dárek v podobě balíčku s ovocem. Členové vedení města navštěvují před Vánocemi zařízení Sociálních služeb města Kroměříže pravidelně. Setkání využívají také k tomu, aby s jejich obyvateli hovořili o jejich přáních a potřebách.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient