Ve Vysokém Újezdě se někdo pokusil vloupat do novostavby

Policisté z Obvodního oddělení Karlštejn pátrají po neznámém pachateli, který dne 30. 10. 2018 vstoupil na částečně oplocený pozemek novostavby v obci Vysoký Újezd. Následně se v zadní části novostavby pokusil vypáčit francouzské dveře vedoucí do ložnice a poté nadzvednout garážová vrata, která poškodil. Vniknout dovnitř se mu však nepodařilo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 100.000,-Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého pachatele na tel. 974 872 740.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.