Search
Close this search box.

Ve Vršavě se uskutečnil nábor žen a dívek do fotbalového klubu FC FASTAV ZLÍN

Skvělé odpoledne zažil Sportovní areál Vlastislava Marečka na Vršavě, kde úterní slunečné počasí patřilo náboru žen a dívek do všech kategorií nově vznikající ženské větve fotbalového klubu FC FASTAV ZLÍN.

Přes PADESÁT fotbalových zájemkyň našlo cestu do našeho mládežnického centra a zapojilo se do hry na několika hřištích, aby ukázaly, co všechno s míčem dovedou. Ani velmi teplé počasí nemělo vliv na jejich zápal a zaujetí. K vidění byla početná divácká kulisa nejen z řad rodičů, ale i zvědavých mladých zlínských hráčů, kteří jinak už v tuto dobu bývají dávno na cestě domů.

„Na organizaci celé akce se podíleli mládežničtí trenéři našeho klubu v čele s Milanem Hankem, a také Karel Dolina se svojí skvělou partou „lužkovických holek“ – a za to jim patří velké poděkování. Doufám, že se děvčatům u nás líbilo, že si odpoledne na hřišti užila, a že příště přijdou zase. Rádi je u nás uvidíme.“ Zhodnotil první krok ve výstavbě ženské kopané ve fotbalovém centru na Vršavě sportovní manažer mládeže FC FASTAV Zlín Marek Kalivoda.

Nadále je otevřena možnost přihlásit se do jednotlivých ženských týmů, kontaktní osobou je pan Karel Dolina, telefonní číslo: 603 156 220.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient