Ve Vrchlabí někdo odčerpal naftu z nákladních vozidel, po zloději pátrá policie

V pondělí 26. listopadu přijali policisté z obvodního oddělení ve Vrchlabí oznámení o krádeži motorové nafty. Dosud neznámý poberta si měl během uplynulého víkendu na jedné z odstavných ploch na Vrchlabsku vyhlédnout palivové nádrže nákladního vozidla a stavebního stroje. Po odstranění víček měl následně odčerpat téměř 200 litrů nafty. Celková škoda je předběžně vyčíslena na částku 7 tisíc korun.

Neznámý delikvent se tak měl dopustit přečinu krádež, za což mu v případě dopadení a prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.