Search
Close this search box.

Ve Vlašimi dojde k omezení dopravy

12. března dojde k zahájení prací na budoucím kruhovém objezdu u Billy. Z tohoto důvodu dojde k částečné uzavírce této křižovatky. Průjezd od Benešova bude možný pouze pro dopravu vozidel do 3,5 t a autobusy přes Palackého náměstí, ulici Na Valech a ulici Komenského.

V letošním roce dojde ve Vlašimi k několika stavebním akcím. Tyto investice budou pro všechny občany velice prospěšné a důležité, ale zároveň náročné na dopravní omezení:

12. března dojde k zahájení prací na budoucím kruhovém objezdu u Billy.
Z tohoto důvodu dojde k částečné uzavírce této křižovatky. Průjezd od Benešova bude možný pouze pro dopravu vozidel do 3,5 t a autobusy přes Palackého náměstí, ulici Na Valech a ulici Komenského. Během první etapy stavby okružní křižovatky bude možno tímto místem projíždět Vlasákovou ulicí od benzinové pumpy k prádelně oboustranně podél opěrné zdi. Během srpna by měla být okružní křižovatka zprovozněna a začala by se rekonstruovat komunikace podle opěrné zdi.

Přibližně od 1. dubna se začne rekonstruovat mostek u ČOV a bude uzavřen průjezd k obci Pavlovice. Pro pěší zde bude zhotovena lávka. Tato uzavírka by měla trvat cca čtyři měsíce. Objízdná trasa směrem na D1 bude vedena přes Zdislavice.
Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 t bude vedena přes D1.

Během těchto dopravních omezení se bude také rekonstruovat Vlasákova ulice, včetně chodníku od okružní křižovatky až k rekonstruovanému mostku.
Tyto investiční akce jsou prováděny společně se Středočeským krajem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient