Ve Vilémově se střetl autobus s autem, čtyři lidé se lehce zranili

Jednotka profesionálních hasičů ze Svitav vyjížděla v pondělí před druhou odpolední k nehodě autobusu a osobního auta ve Vilémově – Rozhraní. Po jejich příjezdu byly na místě už sanitky, Policie ČR a jednotka dobrovolných hasičů z Březové nad Svitavou. Hasiči pomohli s poskytnutím přednemocniční pomoci – ovázání zhmožděných ran a tržných poranění. Lékařka na místě klasifikovala poranění 4 osob jako lehká. Jednotka provedla protipožární opatření demontáží autobaterie u osobního auta. Nehodou autobusu byl poškozen plot a 2 osobní vozidla. V autobuse cestovali zaměstnanci jedné z pardubických firem. Majitel jim zajistil náhradní dopravu a také vyproštění a odtažení vozidla, které zasahovalo částečně do vozovky. Po vyšetření nehody uklidila jednotka vozovku, převezla osobní vozidlo na odstavnou plochu a následně jej předala řidiči. Hasiči po dobu vyšetřování řídili kyvadlově dopravu v jednom pruhu a po uvolnění komunikace jejich zásah skončil.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak