Ve Svéradicích byl okraden včelař, zmizely mu čtyři úly s včelstvy

Horažďovičtí policisté dne 9. července 2018 přijali oznámení o krádeži úlů, které dosud neznámý pachatel odcizil v blíže nezjšitěné době během uplynulých dvou týdnů z volně přístupného místa v katastrálním území obce Svéradice. Zloděj ukradl čtyři úly s včelstvy. Majiteli vznikla škoda ve výši 14 tisíc korun. Policisté provedli ohledání místa činu a ve věci zahájili úkony trestního podezření ze spáchání přečinu krádež. Po pachateli intenzivně pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.