Search
Close this search box.

Ve středu zasahovali hasiči u deseti dopravních nehod

Olešnice – dopravní nehoda – 05:57
Na 63. kilometru dálnice D11 havaroval ve směru z Prahy do Hradce Králové nákladní automobil a dodávka. Při nehodě byla zraněna jedna osoba. Hasiči místo události zajistili, provedli na havarovaném osobním voze protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Nového Bydžova a dobrovolná jednotka z Chlumce nad Cidlinou. Z počátku spolupracovali také s hasiči ze Středočeského kraje.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 07:19
Profesionální jednotka ze stanice Hradec Králové – Pražská vyjela na náměstí E. F. Buriana, kde byla oznámena dopravní nehoda dvou nákladních vozidel. Jeden z nich vyjel mimo komunikaci, přejel chodník a vjel do plotu u rodinného domu. Hasiči místo zajistili. Vozidlo netvořilo překážku v provozu ani nebyl nikdo zraněn. Místo události si poté převzali policisté.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 15:31
Na komunikaci I/35 směrem na Jičín od kruhového objezdu u ČKD zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská u dopravní nehody dvou osobních automobilů a dodávky. Jedna osoba byla při nehodě zraněna. Hasiči místo události zajistili, provedli protipožární opatření a do příjezdu policistům řídili dopravu. Posléze odstavili havarované vozy mimo komunikaci a vrátili se zpět na stanici.

Černilov – dopravní nehoda – 19:51
Na silničním úseku mezi Černilovem a Slatinou havarovala dvě osobní vozidla. Poplach byl vyhlášen hasičům na centrální hradecké stanice i dobrovolné jednotce v Černilově. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči místo nehody zajistili a po zadokumentování se mohli vrátit zpět na stanici.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 20:20
Na Slezské předměstí mířili po 20. hodině profesionální hasiči z centrální stanice. Na křižovatce ulic Kladská a Víta Nejedlého se zde střetla dvě osobní vozidla. Nikdo nebyl při nehodě zraněn. Hasiči usměrňovali do příjezdu policistům dopravu, protože vozy blokovaly částečně průjezd křižovatkou. Jednotka zajistila havarovaná auta proti vzniku požáru a postarala se o odstranění následků dopravní nehody.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 20:22
V hradecké části Plačice v Kutnohorské ulici havaroval osobní vůz, který narazil do ohrazení kruhového objezdu. Řidič vyvázl z nehody bez zranění. Hasiči odpojili u havarovaného automobilu akumulátor, zajistili jej proti vzniku požáru a předali místo zásahu policistům. U nehody zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient