Ve středu odpoledne vyjížděli policisté ke dvěma zesnulým osobám

Policisté na Klatovsku přijali ve středu 14. března oznámení o pádu ženy z okna domu. V Klatovech z okna třetího podlaží objektu na ulici Pod Nemocnicí žena pádem utrpěla zranění, na jejichž následky zemřela.

Policisté po oznámení vyjeli na místo a zjistili totožnost sedmapadesátileté ženy, u které byla nařízena zdravotní pitva.

Na Horažďovicku došlo ve středu 14. března tohoto roku ke srážce vlaku s mužem. V 16.53 hodin řídil strojvedoucí rychlíkový vlak na železniční trati Plzeň – České Budějovice. Za železniční stanicí Horažďovice Předměstí na 288,3 km, došlo ke srážce vlaku s mužem, který se pohyboval v prostoru trati a vlak nešlo již bezpečně zastavit. Policisté, zdravotníci, hasiči a koroner byli přivoláni na místo. Policisté zjistili totožnost devětasedmdesátiletého muže z Kašperskohorska, který na následky zranění zemřel a byla u něho nařízena soudní pitva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient