Ve středu odpoledne vyjížděli policisté ke dvěma zesnulým osobám

Policisté na Klatovsku přijali ve středu 14. března oznámení o pádu ženy z okna domu. V Klatovech z okna třetího podlaží objektu na ulici Pod Nemocnicí žena pádem utrpěla zranění, na jejichž následky zemřela.

Policisté po oznámení vyjeli na místo a zjistili totožnost sedmapadesátileté ženy, u které byla nařízena zdravotní pitva.

Na Horažďovicku došlo ve středu 14. března tohoto roku ke srážce vlaku s mužem. V 16.53 hodin řídil strojvedoucí rychlíkový vlak na železniční trati Plzeň – České Budějovice. Za železniční stanicí Horažďovice Předměstí na 288,3 km, došlo ke srážce vlaku s mužem, který se pohyboval v prostoru trati a vlak nešlo již bezpečně zastavit. Policisté, zdravotníci, hasiči a koroner byli přivoláni na místo. Policisté zjistili totožnost devětasedmdesátiletého muže z Kašperskohorska, který na následky zranění zemřel a byla u něho nařízena soudní pitva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.