Ve středu odpoledne se vloupal zloděj do rodinného domu, ukradl věci za třicet tisíc

Na obvodním oddělení v Klatovech přijali ve středu 25. dubna tohoto roku oznámení o vloupání do rodinného domu. Neznámý pachatel v obci u Klatov vnikl v době od 11.30 do 15.15 hodin do vnitřních prostor domu, kde odcizil dvě platební karty, finanční hotovost, pět kusů dámských a pánských hodinek, pánskou obuv a navigaci. Pachatel svým jednáním způsobil škodu dosahující třiceti tisíc korun.

Policisté po oznámení vyjeli na místo a byl přivolán i policejní psovod se služebním psem. Pětatřicet minut po sedmnácté hodině policisté zadrželi podezřelého muže a případ dále prověřují policisté z oddělení obecné kriminality.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež, porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.