Search
Close this search box.

Ve střední části Ptácké ulice pokračuje první etapa oprav

Ve střední části Ptácké ulice pokračuje velká rekonstrukce podzemních sítí a celková revitalizace uličního prostoru. V rámci první etapy v úseku od technologického centra Škody Auto k ulici U Jizery již skončili práce na rekonstrukci podzemních sítí a nastoupila firma Eurovia CS, která na základě výběrového řízení provede celkovou rekonstrukci včetně finálních povrchů komunikace a oprav opěrných zdí.

Původní opěrná zeď v blízkosti sídla rybářů byla již odstraněna a připravuje se výstavba nové zdi. První etapa byla podle původního harmonogramu naplánována do 25. června, ale nakolik je reálné splnění tohoto termínu ukáže až průběh stavby v dalších týdnech. Teprve po skončení první etapy začnou práce na rekonstrukci podzemních sítí v druhé etapě od ulice U Jizery k ulici Tovačovského a po jejich skončení bude pokračovat finální rekonstrukce povrchů. V ideálním případě skončí všechny práce v Ptácké ulici a s nimi spojené dopravní uzavírky před koncem září.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient