Ve Strakonicích se výplaty dočkají členové voleb

Až doposud nebylo možné vyplatit odměny za vykonanou práci ve volebních komisích, neboť to zákon neumožňoval a to z důvodu napadení průběhu předvolební kampaně neúspěšným kandidátem, které muselo být projednáno soudem.
Vzhledem k tomu, že usnesení soudu bylo zveřejněno v úterý 20. 11. 2018 je možné tímto říjnové volby považovat za uzavřené a tudíž vyplatit odměny členům volebních komisí.Tyto odměny budou vyplaceny dle zákona v termínu 14. 12. 2018.
Město Strakonice se tímto omlouvá všem členům volebních komisí, kteří se zcela dobrovolně zavázali plnit povinnosti s tím spojené a vzhledem k situaci, která nepředvídaně nastala, nebylo možné uhradit peněžní odměnu.
Vedení města Strakonice si váží vaší pomoci a ochoty účastnit se dění ve městě na úkor svého volného času. Stejně tak trpělivosti, kterou jste v souvislosti s opožděnou výplatou odměny prokázali.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient