Ve Strakonicích proběhla soutěž „Požární ochrana očima dětí“

Na strakonické hasičské stanici proběhlo ve středu 11. dubna vyhodnocení příspěvků dětí do okresního kola literárně-výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“.

Děti projevily čilý zájem o požární ochranu, proto odborná porota měla opravdu z čeho vybírat. Celkem se soutěže zúčastnilo se svými výtvarnými a literárními pracemi na 1600 dětí z 11 mateřských a 9 základních škol celého okresu, dále čtyřech sborů dobrovolných hasičů a dvou speciálních škol a zařízení. Předání cen vítězům jednotlivých kategorií proběhne opět na stanici ve Strakonicích v měsíci červnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak