Search
Close this search box.

Ve Strakonicích proběhla soutěž „Požární ochrana očima dětí“

Na strakonické hasičské stanici proběhlo ve středu 11. dubna vyhodnocení příspěvků dětí do okresního kola literárně-výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“.

Děti projevily čilý zájem o požární ochranu, proto odborná porota měla opravdu z čeho vybírat. Celkem se soutěže zúčastnilo se svými výtvarnými a literárními pracemi na 1600 dětí z 11 mateřských a 9 základních škol celého okresu, dále čtyřech sborů dobrovolných hasičů a dvou speciálních škol a zařízení. Předání cen vítězům jednotlivých kategorií proběhne opět na stanici ve Strakonicích v měsíci červnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient