Ve Speciální základní škole proběhl Den rozmanitých činností

V pátek 13. dubna proběhl tradiční „Den rozmanitých činností“ ve Speciální základní škole, mateřské škole a praktické škole Ústí nad Orlicí. Všichni žáci školy si vybrali z široké nabídky nabízených aktivit takové, které je nejvíce zaujaly. Bylo to cvičení jógy, drobné výrobky z papíru nebo dřeva, přírodovědná poznávací soutěž, počítačové a logické hry, turnaj ve stolním tenisu, jízda na dopravním hřišti, karaoke atd.

Celý den proběhl v klidné a přátelské atmosféře, přišli se také podívat někteří rodiče i další zájemci z řad veřejnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak