Search
Close this search box.

Ve Slušovicích došlo k dopravní nehodě, zasahovali hasiči

Včera, patnáct minut po deváté hodině ranní, měli vyhlášený poplach profesionální hasiči ze stanice Zlín, kteří byli krajským operačním střediskem hasičů vysláni k hlášené dopravní nehodě u Slušovic na Zlínsku.

Po příjezdu na místo velitel zásahu potvrdil střet dvou osobních vozidel. Jedno z nich po nárazu do sloupu veřejného osvětlení skončilo mimo komunikaci a druhé zůstalo uprostřed frekventované silnice. Přestože při nehodě došlo silným nárazem k rozsáhlému poškození vozidel, nikdo z cestujících nebyl zraněn.

Z vozidla, které zůstalo stát uprostřed cesty, došlo k velkému úniku provozních kapalin. Ty hasiči zasypali sypkým sorbentem. U obou aut taktéž provedli protipožární opatření.

Po zadokumentování místa nehody dopravními policisty a po odklizení vozidla z cesty, zametli hasiči vozovku od střepů a úlomků z vozidel. A uklidili použitý sorbent. V pravé poledne hasiči v místě nehody ukončili svou práci a vrátili se zpět na svou stanici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient