Search
Close this search box.

Ve fedcupovém týmu je dobrá nálada. Na Petru Kvitovou nastražili fórek

Dnes to vypukne. Na kurt pražské 02 arény nastoupí české a americké tenistky, aby rozjely dvoudenní boj o pohár Fed Cupu. Možná by se čekalo, že tak důležitá událost nechává všechny aktérky v napětí po celý týden, co už se v pražské hale připravují. Že přítomným tenistkám žilami či v hlavě (nehodící se škrtněte) koluje nervozita i z toho důvodu, že budou muset nahradit své žebříčkově lépe postavené kolegyně (na české straně Karolínu Plíškovou, na americké Serenu Williamsovou, Sloane Stephensonovou či Madison Keysovou). Jenže pravidelné televizní střípky z příprav obou táborů ukazují něco jiného – pohodu, smích a vtípky. A jeden takový humorný příspěvek si připravil český tým ve spolupráci s jedním ze sponzorů pro Petru Kvitovou.
Aby česká tenistka hned od začatku netušila, že jde o žertík, domluvili se s ní „seriózně“, že během tréninku předá vítězi mezinárodní soutěže vyhlášené společností TAG Heuer „Namaluj svůj idol“ cenu. Což se také stalo. Vítěz, „60letý Hubert Schmidt ze Švýcarska“, poté vyslovil přání zahrát si s Petrou několik úderů. Měl i s sebou svou starou dřevěnou raketu, s kterou prý v mládí hrával.
Hned po prvních úderech byla Petra Kvitová překvapená, jak to jejímu protivníkovi jde a po chvíli už mu nestačila vracet údery. I všichni kolem ztichli a nevěřícně koukali, jak to výherci soutěže jde.
Až když se sešli u sítě, aby si podali ruce, pochopila Petra Kvitovou, kdo je pod maskou staršího muže.

Jen pro doplnění. Finálové klání mezi Českem a USA odstartují ve 14 hodin Barbora Strýcová a Sofia Keninová, poté na kurt nastoupí Kateřina Siniaková a Alison Riskeová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient