Search
Close this search box.

Včera odstartoval kroužek pro děti Malý strážník

Ve středu odpoledne odstartoval ve Středisku volného času RADOVÁNEK v Ledecké ulici už čtvrtý ročník zájmového kroužku „ Malý strážník“. Téměř na tři desítky dětí přišel tento rok přivítat velitel Odboru analýzy a prevence kriminality Bc. Pavel Beránek, MBA.

Dětem v krátkosti vysvětlil jak důležité je uvědomovat si, že lidé se mají respektovat, pomáhat si a nebýt na sebe zlí. Popřál jim, ať se jim po celý rok na zájmovém kroužku líbí a jako již tradičně každému z nich rozdal hlídkové knížky. Tam si budou děti zapisovat, co všechno v průběhu kroužku zažily. A nebude toho opravdu málo. Naplánováno je velké množství aktivit a exkurzí, dostanou se do míst, kam jen tak běžný občan nenahlédne. Těšit se mohou například na návštěvu Letecké záchranné služby v Líních, některé ze služeben Městské policie Plzeň, Záchranné stanice živočichů v Plzni a na mnoho jiného.

Zájmový kroužek již tradičně vede pracovník Městské policie Plzeň Jaroslav Frömer a s ním vedoucí pobočky RADOVÁNEK v Ledecké ulici Ivana Jeslínková, která se zabývá kromě jiného dopravní výchovou dětí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient