Včera odstartoval kroužek pro děti Malý strážník

Ve středu odpoledne odstartoval ve Středisku volného času RADOVÁNEK v Ledecké ulici už čtvrtý ročník zájmového kroužku „ Malý strážník“. Téměř na tři desítky dětí přišel tento rok přivítat velitel Odboru analýzy a prevence kriminality Bc. Pavel Beránek, MBA.

Dětem v krátkosti vysvětlil jak důležité je uvědomovat si, že lidé se mají respektovat, pomáhat si a nebýt na sebe zlí. Popřál jim, ať se jim po celý rok na zájmovém kroužku líbí a jako již tradičně každému z nich rozdal hlídkové knížky. Tam si budou děti zapisovat, co všechno v průběhu kroužku zažily. A nebude toho opravdu málo. Naplánováno je velké množství aktivit a exkurzí, dostanou se do míst, kam jen tak běžný občan nenahlédne. Těšit se mohou například na návštěvu Letecké záchranné služby v Líních, některé ze služeben Městské policie Plzeň, Záchranné stanice živočichů v Plzni a na mnoho jiného.

Zájmový kroužek již tradičně vede pracovník Městské policie Plzeň Jaroslav Frömer a s ním vedoucí pobočky RADOVÁNEK v Ledecké ulici Ivana Jeslínková, která se zabývá kromě jiného dopravní výchovou dětí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak