Včera odpoledne narazila seniorka i s vozidlem do stromu, skončila v nemocnici

V pondělí 16. července 2018 okolo třinácté hodiny jela osmdesátiletá žena z Plánicka s vozidlem značky Škoda Roomster od obce Nicov na Lovčice. Na přímém úseku silnice, vjela vlivem nevolnosti vlevo mimo komunikaci, kde přední částí vozidla narazila do stromu. Řidička při dopravní nehodě utrpěla zranění a byla převezena k ošetření do nemocnice v Plzni.

Odhadnutá hmotná škoda činí 50 tisíc korun. Dechová zkouška byla u řidičky s negativním výsledkem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.