Search
Close this search box.

Vánoční stromy se rozsvítí i různých dalších částech města Blanska

Tradici rozsvěcení vánočního stromu dodržují také jednotlivé části města Blanska. Začátek adventu v těchto obcích mnohdy doprovází i kulturní program. Zatímco přímo v Blansku se vánoční strom poprvé rozzáří v pátek 30. listopadu, v místních částech většinou svoje stromy rozsvítí až v sobotu.

„V sobotu 1. prosince v 16:30 h rozsvítí strom u kapličky na Klepačově, o půl hodiny později podobná akce proběhne také v Dolní i v Horní Lhotě nebo v Lažánkách před kulturním domem, kde bude program spojen s mikulášskou nadílkou. V šest hodin svůj strom rozsvítí také na Olešné,“ upřesnila Marcela Horáková z odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy.

„Na Těchově se vánoční stromek rozsvítil již během uplynulého víkendu, 8. prosince pořádají rozsvěcení na Obůrce místní hasiči. Na Češkovicích speciální program k rozsvěcení neplánují, obyvatelé Hořic vlastní vánoční strom nemají,“ dodala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient