Search
Close this search box.

Vánoční strom v Rýmařově už stojí na svém místě

Letošní vánoční strom byl uřezán v prostoru garáží Městských služeb Rýmařov, kde by v budoucnu měly vzniknout nové garáže pro techniku.

Strom byl před zkrácením dlouhý cca 20 metrů a podle letokruhů se jeho stáří odhaduje na 55 až 60 let, jeho váha před zkrácením byla asi 3,5 – 4 tuny. Není to tedy žádný drobeček… Strom byl především z důvodu bezpečnosti před instalací na náměstí zkrácen asi o 2-2,5 metru z důvodu bezpečnosti.

Transport na náměstí Míru proběhl bez vážnějších komplikací za asistence Městské policie Rýmařov. V dalších dnech bude strom nazdoben a doplněn o tradiční betlém vytvořený žáky Základní umělecké školy Rýmařov pod vedením Mgr. Šárky Lupečkové, aby vše bylo připraveno na tradiční zahájení adventu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient