Search
Close this search box.

Vánoční městečko za více než jeden milion korun ozdobí havířovské náměstí

V těchto dnech montuje stolařská firma na havířovském náměstí Republiky zcela nové dřevěné prodejní domky. Městské kulturní středisko (MKS) domky pronajme trhovcům, kteří tradičně doprovází pestrý vánoční program na centrálním náměstí.
V minulosti si MKS dřevěné domky pronajímalo. V souvislosti s nízkou nabídkou pronájmů domků v lukrativním předvánočním čase nebylo v letošním roce možné pronájem kvalitních domků zajistit. Město proto zakoupilo 32 nových dřevěných domků do svého majetku. Spravovat je bude odbor komunálních služeb městského magistrátu.

„Mít domečky ve svém vlastnictví bude pro město rozhodně ekonomicky výhodnější a také daleko praktičtější. Domky MKS využije v rámci programu Vánočního městečka, Velikonočního městečka, Havířovských slavností a dalších událostí,“ vysvětluje Bohuslav Niemiec, náměstek primátora pro investice a chytré město.
Nové dřevěné prodejní domky vyšly město na více než jeden milion korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient