Vánoce v novoborském muzeu

Sklářské muzeum Nový Bor Vás zve na již tradiční akci Vánoce v muzeu o víkendu 15. – 16. prosince. Přijďte si s dětmi užít předvánoční atmosféru a v dílničkách si vyrobit něco krásného na památku. Letos si můžete mimo jiné vyzkoušet techniku pískování a originálně si tak ozdobíte skleničku. Čekají na Vás ale i další dílničky: nakreslíte si svůj vánoční pohled nebo si ozdobíte vlastní skleněnou baňku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak