Search
Close this search box.

Vánoce s Klokanem se letos uskuteční v sobotu patnáctého

Tradiční oblíbená akce Vánoce s Klokanem se letos uskuteční v sobotu 15. prosince od 12:00. Na akci tedy bude navazovat utkání 19. kola FORTUNA:LIGY proti FC Slovan Liberec od 15:00.

Vánoce s Klokanem nabídnou bohatý program pro děti i dospělé. Už ve 12:15 se na hlavním pódiu odehraje klaunské vánoční představení. Poté se od 13:15 budou zdobit stromečky. Ve 13:30 přivítáme naše hráče A mužstva, kteří právě dorazí na stadion. Vzápětí navazuje křest klubového kalendáře pro rok 2019. Role křtitelů se ujme několik legendárních hráčů Bohemians, s nimiž moderátor Petr Koukal povede jistě zajímavé rozhovory.

Před druhou hodinou přijde na řadu vyhlášení soutěže o nejhezčí výkres. A celý program uzavře adventní koncert.

To ale samozřejmě není všechno, živo bude nejen na pódiu, ale i všude okolo. Uskuteční se autogramiády současných i bývalých hráčů. Pro nejmenší bude připraveno malování na obličej, nebude chybět FIFA 18 na Playstation 4 či stolní fotbálek. Pro zájemce bude připraven profesionální rytec skla, který zdarma nazdobí zakoupené sklo z fanshopu. K dostání budou trdelníky a další dobré věci.

Celkem třicet fanoušků dostane šanci prohlédnout si detailně útroby stadionu včetně připravené šatny A mužstva na ligový zápas! První desetičlennou skupinu (start ve 12:10) vytvoří aktivní zájemci, kteří se jakoprvní přihlásí po výzvě moderátora při Vánocích s Klokanem. Druhou desetičlennou skupinu (start prohlídky ve 12:25) vytvoří permanentkáři, kteří jako první potvrdí svůj zájem o tuto prohlídku na email (petr.tomasek@bohemians1905.cz). Třetí skupinu vytvoří deset fanoušků (start prohlídky ve 12:40), kteří mají sázkařské konto u MAXITIPu a potvrdí svůj zájem na zmíněný email. U MAXITIPu se můžete zaregistrovat na tomto ODKAZU.

Vstup na tradiční předvánoční akci bude zdarma pro prvních 700 žen a dětí do 150 cm, pro které bude na vyznačené pokladně u vchodu č.1 připraveno 350 vstupenek do sektoru A1 a 350 vstupenek do sektoru B. Pro ostatní je vstup pouze s platnou vstupenkou na utkání se Slovanem Liberec nebo permanentní vstupenkou na sezónu 2018/19. Pokladny u vstupu č.1 budou otevřeny v den utkání od 12 hod a přeprodej vstupenek probíhá ve fanshopu.

Ženy a děti do 150 cm, které chtějí navštívit pouze Vánoce s Klokanem si vstupenku vyzvedávat nemusí a projdou vstupem přes vyznačenou pokladnu.

Přijďte si užít předvánoční čas do Ďolíčku, setkat se s hráči, vychutnat si pohodovou atmosféru a popovídat si se známými. Již nyní se na všechny těšíme v sobotu 15. prosince.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient