Search
Close this search box.

Vandalové řádili na Krtečkově studánce

O předminulém víkendu se vandalové vyřádili na atrakcích, které jsou umístěny na městském turistickém okruhu v části „Pohádková stezka ke Krtečkově studánce“. Škody jsou na těchto atrakcích: skřítkovi Rákosničkovi chybí ucho, ocelový závěs dalekohledu u Hejkala je urvaný, jednomu srnečkovi chybí celá hlava a někdo podpálil směrový ukazatel (dřevěná socha skřítka) u parkoviště k rozhledně.

Škody na atrakcích vyšetřuje Policie ČR. Žádáme občany, kteří by mohli podat informace k dopadení pachatele, aby kontaktovali místní oddělení PČR.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient