Vandalové řádili na Krtečkově studánce

O předminulém víkendu se vandalové vyřádili na atrakcích, které jsou umístěny na městském turistickém okruhu v části „Pohádková stezka ke Krtečkově studánce“. Škody jsou na těchto atrakcích: skřítkovi Rákosničkovi chybí ucho, ocelový závěs dalekohledu u Hejkala je urvaný, jednomu srnečkovi chybí celá hlava a někdo podpálil směrový ukazatel (dřevěná socha skřítka) u parkoviště k rozhledně.

Škody na atrakcích vyšetřuje Policie ČR. Žádáme občany, kteří by mohli podat informace k dopadení pachatele, aby kontaktovali místní oddělení PČR.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.