Search
Close this search box.

Vandal poškodil zaparkované auto v Uherčicích, škoda je přes sto tisíc korun

V současné době šetříme poškození osobního vozidla BMW, které stálo zaparkované na volně přístupném parkovacím stání v Uherčicích. Když se k němu v neděli dopoledne majitel vrátil, zjistil, že auto je velmi poničené.

Pachatel poškrábal karoserii, poškodil dva přední světlomety a také přední čelní sklo. Vzniklá škoda se tak dostala na částku okolo 110 tisíc korun. Případ zůstává nadále v šetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient