Vandal poškodil vilu Dr. Edvarda Beneše v Sezimově Ústí. Policie žádá veřejnost o pomoc

Táborští kriminalisté vyšetřují případ poškození věcí v areálu vily Dr. Edvarda Beneše v Sezimovo Ústí. V té souvislosti žádáme případné svědky, kteří se včera, tj. neděli 28. října 2018 v době od 02:00 hod. do 04:30 hod., pohybovali či projížděli ulicí Dr. E. Beneše a měli zapnuté své kamery v osobních či nákladních vozidlech, aby nám poskytli záznam k úkonům trestního řízení.

Dle dosud zjištěných skutečností se zde měl pohybovat muž velmi štíhlé postavy, který pravděpodobně vnikl do areálu. Jak vysokou škodu svým jednáním způsobil je v šetření uvedených strážců zákona.

Své informace předejte na Územní odbor Tábor, Služba kriminální policie a vyšetřování, Oddělení obecné kriminality, Soběslavská 2763, telefon 974 238 111 nebo na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!