Vandal poškodil odstavené auto u fotbalového hřiště v Holešově

Škodu za dvacet tisíc korun způsobil neznámý pachatel sedmačtyřicetiletému muži z Valašského Meziříčí. Muž v sobotu krátce před polednem zanechal svůj automobil Dacia Sandero na parkovišti poblíž fotbalového hřiště v Holešově. Vozidlo uzamkl a vydal se do areálu zámku na hudební festival. Když se k večeru o půl osmé na základě výzvy městských strážníků k autu vrátil, čekalo ho nemilé překvapení. Neznámý vandal mu poškodil lak karoserie. Do metalického laku udělal ostrým předmětem několik hlubokých rýh.

Pachatel se tímto jednáním dopustil trestného činu poškození cizí věci. Po dopadení mu hrozí až rok vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!