Vandal poškodil během jedné noci 18 zaparkovaných aut

Během uplynulého víkendu v noci ze soboty na neděli dosud neznámý pachatel v ulicích Velkých Hamrů poškodil předběžně osmnáct zaparkovaných vozidel. Nějakým předmětem vždy v laku karoserie udělal řadu vrypů a v některých případech takto poškodil i skleněné výplně oken, čímž způsobil škodu v předběžné výši za téměř 400 tisíc korun.

Případ šetří policisté z Tanvaldu, kteří již ve věci zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za jehož spáchání hrozí pachateli v případě dopadení trest odnětí svobody až na jeden rok, a to s ohledem na výši způsobené škody.

V souvislosti s tímto případem poškození osmnácti vozidel během jedné noci ve Velkých Hamrech žádá policie občany, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace vedoucí k dopadení pachatele či pachatelů, aby se přihlásili přímo tanvaldským policistům na mobilní telefon 735 788 647 nebo na bezplatné lince 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.