Vandal poničil semafory mezi Vyškovem a Tučapy

Přenosné semafory umístěné mezi Vyškovem a Tučapy si vyhlédl dosud neznámý výtečník. Jeden ze semaforů převrátil a tím poničil, z dalšího semaforu odcizil baterii a u třetího zařízení baterii rozbil. Také světelné zařízení za křižovatkou na obec Rostěnice a u obce Tučapy neuniklo pozornosti zloděje a zároveň vandala. U těchto trojsvětel baterie ukradl. Předběžná škoda na poškození zařízení přesahuje osmdesát pět tisíc korun, krádeží způsobil pachatel škodu v předběžné výši 12 000 Kč. Po strůjci tohoto skutku pátrají vyškovští policisté.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.