Search
Close this search box.

Valmezští fotbalisté odjeli z Vyškova bez bodů

Ani na patnáctý pokus to nevyšlo. Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí na podzim nevyhráli. Uhráli za čtyři remízy čtyři body. Na závěr podzimu zbytečně prohráli ve Vyškově.
Valmez nedokázal v první polovině druhého poločasu dorovnat skóre a pak se utkání zlomilo.

„Zápas jsme začali špatně. Odstoupili jsme od hráče a dali si polovlastní branku. Po našem autu jsme srovnali, ale vydrželo nám to jen tři minuty. Ve druhém poločase jsme měli dvacet minut navrch. Dvě až tři situace v domácím pokutovém území se mi nelíbily a zaváněly penaltami. Pak Pop vyslal do gólu po špatné malé domů vyškovského hráče a Michálek se špatně domluvil s Michutem na propadlém míči. Dva slepené góly a bylo po zápase. Ze čtyř branek jsme si dali tři sami. Za stavu 2:1 jsme to měli držet a rvát se alespoň o bod, ale nestalo se,“ řekl trenér Valmezu Marián Bedrich.

FK Vyškov – TJVM 4:1 (2:1)

branky: 18., 63. a 65. Vintr, 35. Vychodil – 32. Výmola
TJVM: Michut – Matyáš (45. Sovák), Michálek, Dekleva, Vrána (86. Ryšánek) – Bartozel, Žilinský, Šichor – Výmola, Pop (69. Michal Kundrát), Furmánek. Trenér: Marián Bedrich.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient