Válka s mloky

(Aktualizováno před )

Na divadelní představení pod širým nebem jsou naši pravidelní návštěvníci již zvyklí. Každý rok mohou obdivovat herecký um místních ochotníků a nechat se pobavit díly převzatými i autorskými.

Kdy:

7.9.2018 20:00
Kde:
místo není uvedeno
V letošním roce se po velmi dlouhé době objeví na prknech stržského divadla pod širým nebem kus přímo od Karla Čapka a to Válka s Mloky. Osobitou adaptaci románu si připravil kladenský divadelní soubor V.A.D. Představení vznikne díky spolupráci Památníku Karla Čapka a Mníšeckého divadelního festivalu Štrůdl, který má v Mníšku pod Brdy dlouholetou tradici. „Letos se festival poprvé rozkročí až do Památníku Karla Čapka ve Staré Huti. Věřme, že to bude dobrý krok,“ říká Jan Krásný, jeden z organizátorů festivalu.

A tak si ani vy nenechte ujít výjimečnou příležitost vidět Čapkovo dílo v prostředí jeho letního sídla v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše a přijďte v pátek 7. 9. 2018 ve 20 hodin pod otevřenou oblohou zahrady památníku a přesvědčte se, jak s humorem a citem Divadlo V.A.D k této klasické látce přistoupilo.
Představení by nemohlo vzniknout bez finančního příspěvku společnosti L-STAV a podpory Městské knihovny Dobříš. Děkujeme všem.

V případě špatného počasí sledujte informace o uvedení hry na Facebooku https://www.facebook.com/events/1734213593334428/

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz