Search
Close this search box.

Valašskomeziříčtí strážníci dostali nové auto

Městská policie Valašské Meziříčí dostala nové auto Ford Ranger. Nahradí Toyotu Hilux, která byla používána více než deset let.

„Jsem rád, že má městská policie v rámci pravidelné obměny vozového parku k dispozici dobře vybavený vůz, který bude sloužit nejen strážníkům, ale také potřebám města,“ řekl při předávání vozu starosta města Robert Stržínek.

„Vůz bude začleněn do běžného provozu městské policie, s důrazem na přepravu služebních i odchycených psů. Vozidlo je také určeno pro nasazení při mimořádných událostech, například při povodních,“ doplnil ředitel Městské policie Valašské Meziříčí Jan Camfrla.

Bílý pick-up Ford Ranger s nástavbou má obsah motoru 2,2 litru, výkon 110 kilowat a šestirychlostní převodovku. Nové auto má ve výbavě také digitální radiostanici s GPS monitorem a světelnou soustavou.

Vozidlo pořídilo město za 461 tisíc korun včetně DPH se započtením na protiúčet Toyoty Hilux v ceně 207 tisíc včetně DPH.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient