Valašské Meziříčí modernizuje plakátovací plochy

(Aktualizováno před )

Plakátovací plochy ve Valašském Meziříčí procházejí generální rekonstrukcí. Nově je bude mít na starosti Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí. Vedení radnice tak chce zlepšit kvalitu poskytovaných služeb spojených s výlepem plakátů.

Na několika místech ve městě se postupně objevují nové výlepové plochy. „Tyto reklamní plochy bude mít na starosti na základě rozhodnutí rady města kulturní zařízení. Zatím je výlepových ploch deset, konečné číslo by v příštím roce mělo být dvaadvacet. Náklady na první etapu výměny plakátovacích ploch za nové budou činit 270 tisíc korun a půjdou z rozpočtu města,“ uvedl starosta města Robert Stržínek. V roce 2019 se radnice chystá, v rámci druhé etapy, zrenovovat dalších dvanáct výlepových ploch.

Nové plakátovací plochy jsou vyrobeny z moderních a odolných materiálů, odpovídající současným trendům. Při jejich výrobě se používá ocel a pozinkovaný plech. „Naším cílem je i nadále zlepšovat vzhled města, fungování informační infrastruktury a městského mobiliáře,“ dodal Stržínek.

Sběrné místo pro příjem plakátů i pozvánek bude zřízeno v Turistickém informačním centru na ulici Komenského 169. Pravidla pro výlep plakátů na plakátovací plochy města Valašského Meziříčí i cena budou uveřejněny na webových stránkách kulturního zařízení v nejbližších dnech.

Nové výlepové plochy ve Valašském Meziříčí:
1. Ul. Vsetínská (u bývalé restaurace Panáček),
2. Ul. Šafaříkova (u křižovatky se Smetanovou),
3. Ul. Vsetínská (naproti hvězdárně),
4. Ul. Králova (u MŠ Kraiczova),
5. Ul. Žerotínova (u kasáren),
6. Ul. Na Tržnici (u autobusového nádraží),
7. Ul. Křižná (za hotelem Apollo),
8. Ul. Seifertova (u mateřské školy),
9. Ul. Zašovská (za hotelem Rajka, vedle Alberta),
10. Ul. Rožnovská (naproti Lidlu).

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz