V Zábřehu se od 9. prosince změní jízdní řády MHD

Od 9. prosince dojde ke změně jízdních řádů ve vlakové i autobusové hromadné přepravě osob. Změny nastanou i v MHD Zábřeh. Kromě drobných minutových posunů podle změn ve vlakové a příměstské autobusové dopravě dojde i k zásadnějším úpravám. Na základě podnětů a požadavků občanů budou upraveny víkendové spoje a také dojde ke zvýšení frekvence průjezdů sídlištěm Na Výsluní na úkor ulice Nemilská. Sídlištěm Na Výsluní tak budou nově projíždět obě linky MHD.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak