V Žabokrkách na Náchodsku došlo k dopravní nehodě osobního vozu a kamionu

V katastru části Žabokrky zasahovali profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolná jednotka z Police nad Metují. Poplach jim byl vyhlášen kvůli dopravní nehodě osobního vozidla a kamionu s cisternou. Osobní vůz narazil po havárii do domu u silnice.

Ve voze zůstali po nehodě zaklíněni dva lidé, z toho jedno dítě. Hasiči museli obě zraněné osoby vyprostit. Aby se ke zraněným dostali, museli použít také hydraulické vyprošťovací zařízení. Na místě spolupracovali se všemi složkami IZS, přistál zde i vrtulník letecké záchranné služby. Ten transportoval jednoho pacienta, druhý byl převezen do zdravotnického zařízení sanitkou. Jednotky poté provedly nezbytné likvidační práce, aby mohl být provoz na komunikaci obnoven.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.