Search
Close this search box.

V úvodním kole Chance ligy změří Slovan své síly s Třebíčí

Chance liga startuje! Na začátek do Ústí nad Labem dorazí k úvodnímu kolu SK Horácká Slavia Třebíč. V loňské sezóně se oba týmy potkaly 4x. Ve třech případech zvítězil celek ze severočeské metropole. Speciální bude zápas pro Vladimíra Brože, který minulou sezónu hájil barvy Slovanu, nyní však nastoupí za Třebíč.

HC Slovan Ústí nad Labem
V přípravném období čekalo ústecké hráče dohromady devět utkání. Za celou přípravu si Slovan připsal šest výher a tři porážky při skóre 37:24. Slovan zahají sezónu s brankářskou dvojicí Jan Dlouhý a Dominik Groh. Defenziva se bude opírat o zkušeného Martina Vágnera a v ofenzivě o zkušené tahouny Jaroslava Roubíka, Antonína Melku a Daniela Vrdlovce.

SK Horácká Slavia Třebíč
Svěřenci Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře v přípravě odehráli shodně jako Ústí nad Labem devět utkáníc. Ze čtyř zápasů odcházeli Horáci jako vítězové, ve zbylých duelech jako poražení. Skóre Třebíče v přípravných zápasech se zastavilo na 29:28, nejvyšší výhru si Hvězdy připsaly nad druholigovým Žďárem nad Sázavou (11:2), nejvyšší porážku uštědřil Třebíči partnerský klub Kometa Brno (1:8). Horácká Slavia má na soupisce celkem 4 brankáře: Lukáše Dostála, Pavla Jekela, Dominika Svobodu a Karla Vejmelku. Kdo však začne sezónu jako jedníčka, je ve hvězdách. Defenzivní pilíře tvoří zkušení Vlastimil Bilčík, Vladimír Brož a Václav Čejka. Po loňském ročníku bude ofenziva Třebíče postrádat Davida Dolníčka a Romana Erata, kteří ukončili svou sportovní kariéru. Kdo tedy bude táhnout útok hostí? Nabízí se hned několik jmen: Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Silvestr Kusko, Luboš Horký či Lukáš Paták. V sestavě Třebíče se budou zřejmě pravidelně objevovat mladí hráči z partnerské Komety Brno.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient