V úterý proběhlo první letošní setkání s občany, kteří slaví devadesátku

První letošní setkání s občany města Ústí nad Orlicí, kteří v tomto čtvrtletí slaví 90 let, se uskutečnilo v úterý 20. března. V zasedací místnosti rady města se sešel starosta Petr Hájek a místostarosta Jiří Preclík s celkem pěti jubilanty. Gratulaci a drobný dárek přijali Adalbertina Gorunová, Otto Tomschy, Jaroslav Mudruněk, Miloslava Vopršalová a Emilie Šedová.

Poté si všichni přítomní povídali o svých životních osudech a vztahu v k našemu městu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak