Search
Close this search box.

V Ústí nad Orlicí se konal veletrh sociálních služeb

Město Ústí nad Orlicí ve spolupráci s poskytovateli sociálních a souvisejících služeb uspořádalo ve čtvrtek 19. dubna v Kulturním domě Veletrh sociálních služeb. Veletrh se zde uskutečnil již posedmé a to za účasti rekordních 37 poskytovatelů z Ústí nad Orlicí a okolí.

Program pro veřejnost zahájil místostarosta Jiří Preclík a předseda Komise rady města pro práci se seniory Zdeněk Ešpandr, radní Pardubického kraje Pavel Šotola a další hosté. Veletrh sociálních služeb byl nejen místem prezentace služeb, ale zároveň i místem setkání. Pro veřejnost byla připravena prezentace širokého spektra služeb. Nechyběla jak prezentace služeb, tak nabídka výrobků klientů zařízení, kompenzační pomůcky pro osoby s různým postižením a řada užitečných informací.

Mimo to byla připravena výstava prací dětí mateřských škol, vystoupení dětí z místních škol, měření krevního tlaku a glykémie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient