V Ústí nad Orlicí se konal veletrh sociálních služeb

Město Ústí nad Orlicí ve spolupráci s poskytovateli sociálních a souvisejících služeb uspořádalo ve čtvrtek 19. dubna v Kulturním domě Veletrh sociálních služeb. Veletrh se zde uskutečnil již posedmé a to za účasti rekordních 37 poskytovatelů z Ústí nad Orlicí a okolí.

Program pro veřejnost zahájil místostarosta Jiří Preclík a předseda Komise rady města pro práci se seniory Zdeněk Ešpandr, radní Pardubického kraje Pavel Šotola a další hosté. Veletrh sociálních služeb byl nejen místem prezentace služeb, ale zároveň i místem setkání. Pro veřejnost byla připravena prezentace širokého spektra služeb. Nechyběla jak prezentace služeb, tak nabídka výrobků klientů zařízení, kompenzační pomůcky pro osoby s různým postižením a řada užitečných informací.

Mimo to byla připravena výstava prací dětí mateřských škol, vystoupení dětí z místních škol, měření krevního tlaku a glykémie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak