Search
Close this search box.

V Ústí nad Labem zastřelili pět divočáků

Myslivecká naháňka na divoká prasata, která se v úterý uskutečnila v zastavěné části Severní Terasy, byla úspěšná.

Celkem se podařilo ulovit pět divočáků, při minulé akci to byl pouze jeden. Akce se spolu s myslivci účastnili strážníci městské policie, kteří zajišťovali prostor, aby při lovu nebyli ohroženi kolemjdoucí občané nebo volně se pohybující domácí zvířata.

Divočáci se v posledních letech toulají po ústeckých sídlištích často, láká je sem dostatek potravy a také poměrné bezpečí. Podobné akce myslivců je pomáhají vytlačit mimo obydlenou zónu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient