V ústeckém informačním středisku vznikla KnihoBudka

Milovníci literatury a dobrých knih si nyní v infostředisku přijdou na své. Oddělení cestovního ruchu zde zřídilo novou veřejnou KnihoBudku, která byla poprvé představena při včerejším oceňování literární soutěže v rámci Dne s první republikou.

Jak KnihoBudka funguje?
Máte-li doma knihy, které už jste přečetli a je vám líto je vyhodit, přineste je do KnihoBudky. Darované knihy zde můžete zanechat pro další čtenáře nebo je vyměnit za jiné, které se vám budou líbit. Do čtení vybrané knihy se pusťte třeba přímo v infostředisku.

V rámci rozšíření nabídky knih jsme oslovili významné partnery z oblasti prodeje knih, kteří nám přislíbili poskytnutí dalších knižních titulů. Police KnihoBudky se tak brzy naplní knihami z Vědecké knihovny UJEP v Ústí nad Labem, z Levných knih, a.s. nebo od pobočky Kanzelsberger, a.s. v OC Olympia Teplice a do budoucna jednáme i s Knihy Dobrovský s.r.o.

Zdravé město Ústí nad Labem všem osloveným partnerům děkuje a přeje čtenářům příjemnou četbu!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient