V ulicích Plzně se v pondělí rozezněla střelba

V pondělí okolo půl desáté večerní byla v plzeňských ulicích slyšet střelba. Čtyřiadvacetiletý muž měl nejméně pětkrát vystřelit na vozidlo, ve kterém se nacházela devětadvacetiletá žena. Díky vzájemné spolupráci policistů, kteří toho večera sloužili, byl muž během několika minut vypátrán a následně zadržen. Osoba pachatele policistům vydala zbraň, ze které měl střílet. Ta je v současné chvíli podrobována znalecké expertíze. Během události naštěstí nedošlo ke zranění osob. Kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání několika trestných činů, a to nebezpečné vyhrožování, výtržnictví, poškození cizí věci a pokus ublížení na zdraví. Případem se dále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.